O nás

To, čo začalo ako vášeň a nápad, prerástlo do spoločnosti zakladajúcej bloky. Cieľom Varsity Projectu je poskytovať oblečenie, ktorého cena je priamo úmerná jeho kvalite. Klasická britská elegancia a zároveň moderný mladistvý štýl sú našou najväčšou inšpiráciou, ktorá sa neodráža iba na produktoch.

Náš prvý a aktuálne novootvorený obchod sa síce nachádza v Bratislave, no svojím vzhľadom pripomína skôr malý Londýn. GENTRY - Gentlemans Sin nájdete na Štúrovej 10 v priestoroch Tulip House Boutique Hotel. V obchode vám okrem vybraných značiek z celého sveta ponúkame hlavne uvoľnenú klubovú atmosféru.

Varsity logo predstavuje rímsky symbol vojny a mieru, čím poukazujeme na harmóniu, ktorá je základom všetkého, čo robíme. Naše produkty sú vyrábané ľuďmi, ktorí za nimi skrývajú príbeh, a tak je každý kúsok jedinečný a jediný svojho druhu. Žiaden artikel nie je súčasťou masovej produkcie, ale starostlivo vyberaný. Pri výbere nového obchodného partnera pozorne hľadíme na jeho históriu či už ide o ručne vyrobený denim z USA, alebo produkty z kašmíru a hodvábu. Varsity Project sa veľmi rýchlo etabloval a na samotné oblečenie sa pozeráme z iného uhla pohľadu. Spolupracujeme so športovcami, umelcami a remeselníkmi, ktorí nám prinášajú celkom novú perspektívu v každej oblasti. Našu spoločnosť máme v súkromnom vlastníctve a všetko, čo predávame, sami nosíme. Tím, v ktorom pracujeme je jedna malá rodina, v ktorej má každý člen svoje slovo a prichádza s novými nápadmi. Veríme v investíciu do budúcnosti, a tak sme šťastní, ak môžeme podporiť začínajúcich umelcov a mladé talenty.

Veríme, že ste s nákupom u nás spokojní a budeme vďační za vašu spätnú väzbu.

  • Master Card
  • PayPal
  • Visa
  • VÚB