Náš tím

David - kreatívny riaditeľ

,,Užívaj si dňa a mňa." David A. Raksany

Módna ikona 21. storočia, kontroverzný kreatívec, a tak trochu bohém. Všetkými nenávidený, a každým ešte viac uznávaný, Mr. Varsity. Večný elegán, ktorý sebou samým prináša tradične moderné Anglicko do slovenských ulíc. Jeho originálny štýl obliekania je odrazom ešte originálnejšieho životného štýlu. Ľudia, ktorí ho poznajú, ho považujú za najzaujímavejšieho muža na svete. Tí, ktorí o ňom len počuli, ho túžia spoznať.


Henrich - finančný riaditeľ

,,Nad nikoho sa nepovyšuj a pred nikým sa neponižuj."

Kráľ Miroslav a Henrich Dlhý

Synovec svetoznámeho oscarového herca a producenta Michaela Douglasa a posledný žijúci potomok najstaršieho filantropa Herodesa Atticusa. Spolupartner, ktorého život naučil, že cena je to, čo platíte a dobrý pocit je to, čo dostanete. Zmyslom obchodu, je podľa neho pomoc tým, ktorí to potrebujú, a pod ziskom rozumie spokojnosť toho druhého. V rámci Varsity Projectu sa podpísal na viacerých dobročinných projektoc, ako napríklad nákup kníh pre onkologicky choré deti. Ani jeden z projektov nebol posledný. A ani nebude.


Roderik - grafik

,,Neobávaj sa toho, ak ťa nazvú nemoderným."

A. Loos a Roderik Zetocha

Mladší brat vyššie uvedeného módneho excentrika Mr. Varsity a hlavný grafický dizajnér, tiež známy ako Kid Varsity. Aktuálne módne trendy v zásade odmieta, no aj napriek tomu vždy vyzerá trendovo. Jeho najväčším životným cieľom je stať sa gentlemanom, no jeho najväčšou obavou je, že ak by tento cieľ dosiahol, stratil by dôvod na život. Dennodenne bojuje s časom, pretože o 4 hodine rannej je vraj najkreatívnejší. Aj napriek tomu sa považuje skôr za intelektuála, než za umelca.


Viva - žurnalistka

,,Nedokonalosť je krása, šialenstvo je genialita a je lepšie byť úplne smiešna, než absolútne nudná."

Marilyn Monroe a Veronika Bohušová

Najstaršia dcéra americkej spisovateľky, herečky a supermodelky Brooke Shields, nepochopená umelkyňa a majsterka slova. Aj napriek všetkým chybám, ktoré v živote spravila, je teraz tam, kde odjakživa chcela byť. Ak by mohla vrátiť čas, urobila by všetko tak, ako predtým. Jej práca pozostáva z vecí, ktoré píše v noci. A tvrdí, že prebdené noci vždy z nejakého dôvodu stoja za to.


Romana - ženská stylistka

,,Nič nie je nemožné."

Muhammad Ali a Romana Habová

Vnučka módneho návrhára a fotografa Karla Lagerfelda, fashion diva s neobyčajným vkusom a špecialistka na dámsku módu. Multitalentovaná žena, ktorá vie, čo chce a vždy má v sebe odhodlanie dosiahnuť to. Jej kreativita sa odvíja od momentálnych citov a pocitov. Hovorí, že ľudská snaha by nemala mať hranice. Nech život vyzerá akokoľvek zle, kým existuje, stále je tu nádej. Jeden nikdy nevie, odkiaľ alebo od koho príde ďalšia veľká šanca.


Peter - eventový manažér

,,Neočakávam nič a prijímam všetko. A to mi robí život oveľa jednoduchším."

Anthony Hopkins a Peter Kováčik

Najmladší syn amerického obchodného magnáta Donalda Trumpa, organizátor firemno-spoločenských akcií a pragmatik. Nie je mu nič do toho, čo o ňom ľudia hovoria, a čo si o ňom myslia. Je taký, aký chce byť a robí to, čo vzdy robiť chcel. Nikdy sa neuspokojí s tým, čo má a vždy sa snaží dosiahnuť viac, ako je možné. Jeho účelom v biznise je robiť veci naplno, a taký je jeho štandard.


Tommy - fotograf

,,Niekedy vyhráš, niekedy sa poučíš."

John Maxwell a Tomáš Gál

Dvojvaječné dvojča britského herca Daniela Radcliffea, profesionálny fotograf a humorista. Vizionár, ktorý každý deň presviedča samého seba o tom, že svoju najlepšiu fotografiu odfotí zajtra. Vždy, keď si myslí, že pri fotení spravil chybu, ukáže sa, že to bol naopak kreatívny moment. Jeho najväčším životným vzorom je preňho odmalička o niečo starší brat, ktorému sa vždy chcel podobať. Tento sen si splnil, keď mu piatkový pracovný úraz na čele zanechal jazvu v tvare otvoreného intervalu, ktorý sa len málo líši od blesku známeho Harryho Pottera.


  • Master Card
  • PayPal
  • Visa
  • VÚB