ŽURNÁL

Časopis Break Jun NA BAJK

by on
Ako byť šik v práci, a pritom sa tam pohodlne odviezť na bicykli? Pohodlné nohavice, vzdušné saká, messenger taška či ruksak, to všetko by vám nemalo v šatníku chýbať. Hlavne štýlovo! ..
Čítať viac...

Selvedge denim - o čom to celé je?

by v Móda on
Obchod GENTRY Vám ponúka ako jediný z predajcov na Slovensku ručne šité rifle značky RED COTTON DENIM! Rifle selvidge denim pre mužov sa stali hitom. Chcete mať vo svojom šatníku kúsok, ktorý obohatí Váš štýl a každý deň bude kvôli nim zážitkom? Dámy, chcete svojmu mužovi kúpiť darček, na ktorý nezabudne? Potom sú tieto rifle pre Vás ako stvorené! RED COTTON DENIM KUPITE TU denim – nezničiteľná tkanina Pôvodné denimové nohavice boli využívané už v 16. storočí talianskym námorníctvom. V 18. storočí prerazili  do Ameriky ako výlučne pracovné oblečenie o..
Čítať viac...

Dobry trh Jakubak

by on
Už v poradí tretí raz sme sa zúčastnili skvelého Dobrého trhu. Začínali sme len s malou ponukou, pozostávajúcou z pár motýlikov a malého kufra s vecami, no postupne sme sa stali stálym účastníkom, ktorý vám každý Dobrý trh prináša niečo iné. Tento ročník to boli napríklad produkty od slovenskej značky Novesta, keďže sa môžeme zaradiť do kategórie "Premium Reseller" a práve náš obchod ponúka najviac Novesta výrobkov. Ak ste sa aj vy prišli popozerať minulú sobotu na Jakubák, tak ste mohli pri nás objaviť aj unikátnu vintage "Cafe Racer", motorku, ktorá dotvárala celkový vzhľad. Sme radi za stre..
Čítať viac...

4x Gentleman (Časopis Break)

by on
Vyzerať frajersky pri každej príležitosti sa dá. Chce to len odvahu, chuť vytvárať netradičné kombinácie a dať  si záležať na tom, že aj keď ideme len s kamošmi do kina, neoblečieme si tepláky, ktoré vyzerajú ako po telocvikárovi zo základky. ..
Čítať viac...

OUTFIT MESIACA

by on
Ak by ste si mali do zimného šatníka zaobstarať len jeden kúsok, mal by to byť „statement“ kabát. Povie za vás toľko, že vy už nemusíte nič viac dodať.   ROMAN POLIAČIK Ako majiteľ personálnej agentúry Esse denne pracuje s ľuďmi a veľmi dobre vie, že prvý dojem urobíte len raz. Tvrdí, že je veľmi dôležité vedieť, kedy sa treba nahodiť a kedy si môžete obliecť džínsy a tričko. Odhadne vás už pri prvom podaní ruky a rýchlym skenom toho, čo máte na sebe. ..
Čítať viac...

Hriešne dobré nákupy AUPARK

by v Novinky, Zdravý životný štýl on
Známe ‘Hriešne dobré nákupy’ sa tento rok konali od 17 do 20 marca 2016 v nákupnom centre Aupark. Víkend pozostával z hudobného programu, rozmanitých módnych prehliadok alebo zaujímavých cien a darčekov. Tento rok, marcová udalosť priniesla aj pasáž posiatu kvetmi, ktorá vítala jar. Varsity Project a Mr. Varsity boli čestným hosťom ‘Hriešne dobrých nákupov’. Akcia nám umožnila pomôcť s prehliadkou a tiež, porozprávať sa so záujemcami o nových trendoch alebo o mužskom štýle a ich výbere oblečenia. Nezabudli sme samozrejme ani na dámy, ktorým sme ponúkli ‘Varsity Gentlemen’ – alebo inak nákup..
Čítať viac...
  • Master Card
  • PayPal
  • Visa
  • VÚB