Móda

Selvedge denim - o čom to celé je?

by v Móda .

Obchod GENTRY Vám ponúka ako jediný z predajcov na Slovensku ručne šité rifle značky RED COTTON DENIM! Rifle selvidge denim pre mužov sa stali hitom. Chcete mať vo svojom šatníku kúsok, ktorý obohatí Váš štýl a každý deň bude kvôli nim zážitkom? Dámy, chcete svojmu mužovi kúpiť darček, na ktorý nezabudne? Potom sú tieto rifle pre Vás ako stvorené! RED COTTON DENIM KUPITE TU denim – nezničiteľná tkanina Pôvodné denimové nohavice boli využívané už v 16. storočí talianskym námorníctvom. V 18. storočí prerazili  do Ameriky ako výlučne pracovné oblečenie o..

Čítať viac...

Pánske Doplnky Časopis Break

by v Móda .

  Možno ste si celý život mysleli, že muži nemajú možnosť dotvoriť si outfit doplnkami do takej miery ako ženy. Alebo vám to bolo celý život jedno. Vec sa má tak, že aj malý detail vie spraviť veľký efekt, a presne o to vám ide. ..

Čítať viac...

Plesový Manuál

by v Móda .

FARBA, ŠTYL A STRIH SAKA Kódex formálnosti neprikazuje, že odtieň saka musí korešpondovať s nohavicami, odvíja sa to však od príležitosti. Na večerné udalosti typu black tie je najvhodnejši čierny, prípadne nadčasový tmavomodrý smoking. Ak sa rozhodnete pre vlastné fabulácie, prípustná je bordová, zelená či sivá farba saka so satenovými chlopňami. Môžete si vybrať medzi dvoma variantmi zapínania – bežnejším jednoradovým typom alebo oldschoolovým dvojradovým. NOHAVICE Za každých okolností hovoríme o čierne..

Čítať viac...

Outfit Mesiaca

by v Novinky, Outfit mesiaca, Móda .

THE TRAVELLER Cestovať v zime sa dá aj štýlovo! Základom sú pohodlné džínsy, vrstvenie a, samozrejme, kvalitný kufor s doživotnou zárukou. David. A. Raksany Džentlmen, známy aj pod pseudonymom Mr. Varsity, kontroverzný kreatívec , elegán a módny excentrik, ktorý denne bojuje so slovenskými konvenciami a s nechapavými pohľadmi svojich rovesníkov. Spôsob obliekania považuje za najvyššiu inštanciu prejavu osobnosti. ..

Čítať viac...

OK Magazine Nov. 2015

by v Móda, Novinky .

..

Čítať viac...

Novesta

by v Novinky, Zdravý životný štýl, Móda .

Varsity Project na Štúrovej ulici, Vám ako jediný predajca na Slovensku prináša rôzne typy tenisiek od značky Novesta v spolupráci s poprednými značkami ako YMC, Universal Works a mnoho iných limitovaných edícií.  Novesta sa môže pýšiť dlhou tradíciou, aj tým, že tenisky sú dodnes ručne vyrábané alebo ich taktiež môžeme zaradiť do takzvanej ‘Green Fashion’, sú hrdým nositeľom titulu Eco-friendly. To znamená, že tenisky sú neškodné pre životné prostredie, pretože Novesta využíva prírodné materiály ako napríklad 100% bavlnu, ľan a kaučuk. Kombinácia prírodných materiálov a precíznej ..

Čítať viac...

Už si Vrzala?

by v Móda .

  ... a potom som stretla teba. Ulica bola plná šera. Ty prichádzaš a bezprízorné nežnosti, ktoré mi napadli v nedospaných ránach, prestávajú byť výmyslom.     Budem si pamätať to miesto a pocit teba, pouličné svetlá, naše večery a noci. Mali sme jeden druhého a všetko. Každý deň sa v mysli vraciam do momentu, kedy sme sa prvýkrát stretli. Mlčaním kričali sme a telami sa zvádzali.     Pokiaľ šlo o slová, bolo to ťažké, ale ak išlo o moje telo, vždy to bolo jednoduché. Chcem sa ťa dotýkať všade tam, kde nemôžem, veď predsa, orálny sex je nov..

Čítať viac...

NOVESTA Ráno po...

by v Móda .

  Rána sú prekrásne, ich jedinou nevýhodou je, že prichádzajú v tak nevhodný čas. Ležím nahá v tvojej košeli a čerstvo prezlečenej posteli po tom, čo sme pili príliš veľa a do rána bude látka smrdieť od cigariet. Ale teba to teraz nebude trápiť, možno až keď si zbalím kufre a odídem. Po tom šialenom milovaní zostalo len nebo za oknom a slnečné lúče na mojom krku. Tvoja pravá ruka pod mojou hlavou, druhou si ma objímal. Aj pery rozkúsané začali bolieť. Všetko, čo teraz potrebuješ, je ležať vedľa mňa a rozmýšľať prečo. Načo to ale riešiš, to sa ku mne nehodí, veď ani nikdy nehodilo. Ešte..

Čítať viac...
  • Master Card
  • PayPal
  • Visa
  • VÚB