Zdravý životný štýl

Hriešne dobré nákupy AUPARK

by v Novinky, Zdravý životný štýl .

Známe ‘Hriešne dobré nákupy’ sa tento rok konali od 17 do 20 marca 2016 v nákupnom centre Aupark. Víkend pozostával z hudobného programu, rozmanitých módnych prehliadok alebo zaujímavých cien a darčekov. Tento rok, marcová udalosť priniesla aj pasáž posiatu kvetmi, ktorá vítala jar. Varsity Project a Mr. Varsity boli čestným hosťom ‘Hriešne dobrých nákupov’. Akcia nám umožnila pomôcť s prehliadkou a tiež, porozprávať sa so záujemcami o nových trendoch alebo o mužskom štýle a ich výbere oblečenia. Nezabudli sme samozrejme ani na dámy, ktorým sme ponúkli ‘Varsity Gentlemen’ – alebo inak nákup..

Čítať viac...

Časopis Break Marec 2016

by v Zdravý životný štýl .

ZBAL SA &  ZBAL JU Je velký rozdiel ci sa balite na vikendový opiáš s kamošmi, alebo na romantiku s frajerkou v Pariži.    ..

Čítať viac...

Golf Revue 01/2016

by v Zdravý životný štýl, Novinky .

..

Čítať viac...

Novesta

by v Novinky, Zdravý životný štýl, Móda .

Varsity Project na Štúrovej ulici, Vám ako jediný predajca na Slovensku prináša rôzne typy tenisiek od značky Novesta v spolupráci s poprednými značkami ako YMC, Universal Works a mnoho iných limitovaných edícií.  Novesta sa môže pýšiť dlhou tradíciou, aj tým, že tenisky sú dodnes ručne vyrábané alebo ich taktiež môžeme zaradiť do takzvanej ‘Green Fashion’, sú hrdým nositeľom titulu Eco-friendly. To znamená, že tenisky sú neškodné pre životné prostredie, pretože Novesta využíva prírodné materiály ako napríklad 100% bavlnu, ľan a kaučuk. Kombinácia prírodných materiálov a precíznej ..

Čítať viac...
  • Master Card
  • PayPal
  • Visa
  • VÚB