Novinky

Hriešne dobré nákupy AUPARK

by v Novinky, Zdravý životný štýl .

Známe ‘Hriešne dobré nákupy’ sa tento rok konali od 17 do 20 marca 2016 v nákupnom centre Aupark. Víkend pozostával z hudobného programu, rozmanitých módnych prehliadok alebo zaujímavých cien a darčekov. Tento rok, marcová udalosť priniesla aj pasáž posiatu kvetmi, ktorá vítala jar. Varsity Project a Mr. Varsity boli čestným hosťom ‘Hriešne dobrých nákupov’. Akcia nám umožnila pomôcť s prehliadkou a tiež, porozprávať sa so záujemcami o nových trendoch alebo o mužskom štýle a ich výbere oblečenia. Nezabudli sme samozrejme ani na dámy, ktorým sme ponúkli ‘Varsity Gentlemen’ – alebo inak nákup..

Čítať viac...

Outfit Mesiaca

by v Novinky, Outfit mesiaca, Móda .

THE TRAVELLER Cestovať v zime sa dá aj štýlovo! Základom sú pohodlné džínsy, vrstvenie a, samozrejme, kvalitný kufor s doživotnou zárukou. David. A. Raksany Džentlmen, známy aj pod pseudonymom Mr. Varsity, kontroverzný kreatívec , elegán a módny excentrik, ktorý denne bojuje so slovenskými konvenciami a s nechapavými pohľadmi svojich rovesníkov. Spôsob obliekania považuje za najvyššiu inštanciu prejavu osobnosti. ..

Čítať viac...

OK Magazine Nov. 2015

by v Móda, Novinky .

..

Čítať viac...

Golf Revue 01/2016

by v Zdravý životný štýl, Novinky .

..

Čítať viac...

Novesta

by v Novinky, Zdravý životný štýl, Móda .

Varsity Project na Štúrovej ulici, Vám ako jediný predajca na Slovensku prináša rôzne typy tenisiek od značky Novesta v spolupráci s poprednými značkami ako YMC, Universal Works a mnoho iných limitovaných edícií.  Novesta sa môže pýšiť dlhou tradíciou, aj tým, že tenisky sú dodnes ručne vyrábané alebo ich taktiež môžeme zaradiť do takzvanej ‘Green Fashion’, sú hrdým nositeľom titulu Eco-friendly. To znamená, že tenisky sú neškodné pre životné prostredie, pretože Novesta využíva prírodné materiály ako napríklad 100% bavlnu, ľan a kaučuk. Kombinácia prírodných materiálov a precíznej ..

Čítať viac...

Predstavujeme značku GLOBE-TROTTER

by v Novinky .

    Spoločnosť Varsity Project vám exkluzívne prináša produkty značky GLOBE - TROTTER už aj v našej novootvorenej predajni Gentry na Štúrovej ulici. GLOBE - TROTTER je nadčasová značka, v ktorej sa odráža minulosť aj budúcnosť. Jej úroveň je stále rovnako vysoká, aj napriek tomu, že spôsob produkcie sa už viac ako sto rokov nezmenil. V ponuke nájdete všetko od kožených kabeliek, cez cestovné tašky, až po kufre rôznych veľkostí a farieb. Hand made výroba je samozrejmosťou celého sortimentu, ktorý máte k dispozícii vo farbe podľa vašich predstáv. Každý by mal mať svoj šty..

Čítať viac...

Romi H x Varsity Project Jar '15 Lookbook

by v Novinky .

      Pletený hodvábny motýlik     Kašmírový šál, FCCB mikina, Harrington kabát     Honiés Varsity tričko, Red Cotton Denim rifle       Prep B mikina     Honiés Varsity tričko, Camo košeľa     Evocha košeľa, nohavice z merino vlny   ..

Čítať viac...

Globe-Trotter x Varsity Project piknikový kufor

by v Novinky .

  A collaboration between Varsity Project and Globe Trotter Suitcase company. Each case is made to customers requirements on tableware and number of people it is for, build time is on average 3 months from a clients first deposit .The picnic case has a full place setting for 6 people, that includes plates, bowls, cups and saucers, glasses for wine and juice and cutlarry. All tableware was sourced from luxury manufacturers in the UK and Germany after discussion with the client. Some detailed items such as silver salt and peper shackers, wine opener, swiss army knife, wood cutting board ..

Čítať viac...
  • Master Card
  • PayPal
  • Visa
  • VÚB